Sonia Poznejte obdivuhodný příběh

Sonia Hlavackova

Česká módní návrhářka, která stvořila krásu
Sonia

krásná každý den

chci, aby se ženy cítily jedinečné a nádherné

Za značkou SO.nia Jewels stojí obdivuhodný příběh. Česká návrhářka oděvů a šperků a majitelka značky SO.nia Jewels, se posledních devatenáct let zabývala především navrhováním svatebních šatů, modelů pro zvláštní příležitosti a luxusních plavek. Její modely jsou vyhlášeny po celém světě. Zákaznice si její práci naprosto zamilovaly, avšak toužily po něčem, co mohou nosit každý den, a ne pouze při výjimečných příležitostech. Soniu tak napadlo vytvořit šperky, které budou stejně oslnivé jako šaty, ale zároveň se budou hodit vždy a kamkoliv, a budou cenově dostupnější. Přečtěte si celý rozhovor o vzniku těchto krásných šperků:

„Ráda bych, aby se ženy s mými šperky cítily krásně, svůdně a přirozeně, aby jim daly svobodu a volnost vyjádřit, jaké skutečně jsou.“

J

Jedinečné šaty z návrhářského Couture Ateliéru Soni se proslavily po celém světě. Aby také ne, její jedinečný přístup, preciznost a originální design, to vše v sobě skrývají její modely, které jsou velmi často posázené tisíci zářivými krystaly, které byly inspirací pro tyto jedinečné šperky.

Jako významná módní návrhářka oblékala kromě jiných i: Lucii Vondráčkovou, Gabrielu Partišovou, Agáthu Hanichovou, Elišku Bučkovou, Janu Doležalovou, Dianu Kobzanovou, Kateřinu Průšovou, Lucii Váchovou/Křížkovou, Ivetu Bartošovou a mnohé další. Oblékala též finalistky České Miss a Miss golf. Šila kostýmy pro muzikál Pomáda, nesčetné filmy a hudební videoklipy. Zasedala v porotě beauty soutěže „Look Bella“. Vyhrála dvakrát cenu diváků v soutěži „Nejhezčí šaty roku“.

Dle návrhů jejích svatebních šatů byl vytvořen dort, který je od roku 2016 zapsán do Guinessovy knihy rekordů.

„Důvod, proč jsem SO.nia BareSkin Jewels šperky vytvořila, je má víra, že každá žena může být krásná a jedinečná každý den. Ať se zrovna vdává, spěchá do práce, září na večírku, jede na dovolenou či běží maraton.“

„Couture modely Soni jsou vyhlášené po celém světě“

Projděte si mou sbírku ornamentů a nalezněte v ní pro sebe dokonalý šperk, který zkrášlí každý Váš den.

Objevte ten pravý šperk ještě dnes

Stříbrný, zlatý nebo černý? Jaký si vyberete?