O nás Každý den krásná a originální se SO.nia Jewels

Unikátní a nadčasové

Přesně takové jsou nalepovací šperky na tělo a vlasy
  • Jedinečné nalepovací šperky na tělo a vlasy 
  • Samolepící ornamenty, které vydrží na těle a vlasech až 7 dní
  • Opakované použití díky speciální lepivé bázi SO.nia Body and Hair Adhesive Gloss
  • Možnost aplikovat na kteroukoliv část těla či vlasů
  • Pozlacené 24 karátovým zlatem
  • Vlastní unikátní technologie
  • Originální designový produkt vyrobený v Čechách
  • Atestováno dle norem Evropské unie
J

edinečná a krásná, taková jste. Česká značka SO.nia Jewels od módní návrhářky Sonii Hlaváčkové to ví. Svými originálními nalepovacími šperky vyrobenými z těch nejkvalitnějších materiálů pomáháme vaši krásu zvýraznit a ukázat světu, co se ve vás skrývá. Nám záleží na tom, jak se cítíte.

Naše nalepovací šperky jsou zcela unikátní, inspirované něhou a svobodou žen. Jsou určeny pro všechny dívky, slečny a ženy, které chtějí být okouzlující a ohromit své okolí netradičním doplňkem. Každý šperk vyrábíme zvlášť a ručně s promyšleností do nejmenšího detailu, aby splnil naše nároky.

Naším záměrem je, aby se naše šperky staly vaší součástí během každodenních činností, ať již trávíte čas v práci, na večírku s přáteli či jdete s partnerem na večeři. Měly by nejen přilákat pohledy druhých, ale především potěšit vás samotnou, protože vy si to zasloužíte.

Prožijte každý den svého života krásná a jedinečná se SO.nia Jewels

Šperky SO.nia BareSkin Jewels vytvořila v roce 2017 česká módní návrhářka Soňa Hlaváčková, která se dříve specializovala na design exkluzivních svatebních, společenských šatů, plavek a to především pro zahraniční klientelu a trh. Své modely prezentovala na přehlídkách a veletrzích v Los Angeles, Miami, Paříži, Miláně, Florencii či Dubaji.

Na základě opakované poptávky svých klientek přišla následně s kolekcí originálních šperků. Díky zcela nové, revoluční technologii, jejíž vývoj, testování a certifikace trvala více jak rok, posléze představila první kolekci 20 základních šperků.

Dnes celá kolekce čítá více než 200 typů ornamentů a je rozšířená o Makeup kolekci. V současnosti je kromě České republiky prodávána především v Itálii, Německu, Rakousku, Dubaji, Kuvajtu, Kazachstánu a Egyptě.

V roce 2017 byla značka SO.nia BareSkin Jewels  vyhlášena jako nejlepší inovativní produkt na Milánském Chibimartu a téhož roku byla představena na Fashion Weeku ve Florencii. Od té doby se SO.nia BareSkin Jewels opakovaně objevuje v Italských a Českých médiích. Byla partnerem nesčetného počtu módních přehlídek, focení a prezentovala se i na nejluxusnějším veletrhu šperků světa ve Vicenzaoro. Tváří značky je Česká Miss Nikol Švantnerová.

Značka SO.nia BareSkin Jewels je vyráběna v České republice. Originální design je vytvářen přímo zakladatelkou Soňou Hlaváčkovou a všechny šperky se vyrábí v pražském ateliéru na Královských Vinohradech. Každý kus je vytvářen ručně a na všech špercích najdete pouze krystaly té nejlepší možné kvality..

Na vybraných špercích najdete krystaly s diamantovým brusem a s 24 karátovým zlacením pro zachování skvělého lesku a odolnosti. Všechny tyto krystaly jsou exkluzivně pro značku SO.nia BareSkin Jewels ručně osazeny a speciálně pozlaceny ve třech vrstvách.

Na rozdíl od běžných šperků, Vám SO.nia BareSkin Jewels dávají svobodu je aplikovat na kteroukoliv část vašeho těla či vlasů a pokaždé jinak.

Tyto ornamenty jsou navržené pro aktivní ženy, které chtějí každý den ozdobit své tělo něčím nevšedním, okouzlujícím a originálním.

Objevte ten pravý šperk ještě dnes

Stříbrný, zlatý nebo černý? Jaký si vyberete?