Firemní logo

Originální šperk ve tvaru symbolu Vaší společnosti
S

vět krystalů se nemusí zdaleka omezovat jen na šperky pro něžnější polovičku lidstva. Jejich použití je mnohem pestřejší a své místo si nachází i ve světě obchodního designu.

Unikátních šperků je jako šafránu

Le Chaton

Naše nalepovací šperky jsou zcela unikátní, inspirované něhou a svobodou žen. Jsou určeny pro všechny dívky, slečny a ženy, které chtějí být okouzlující a ohromit své okolí netradičním doplňkem. Každý šperk vyrábíme zvlášť a ručně s promyšleností do nejmenšího detailu. 

A teď si představte logo nebo symbol Vaší firmy vyvedené v této nádherné blyštivé podobě. Jako krásný šperk, který ženy mohou nosit každý den. A každý den se mohou radovat z ornamentu, který bude připomínat právě Vaší společnost. Tento jedinečný a nevšední prožitek mohou mít právě jen Vaše klientky s jedinečným ornamentem, který bude pouze limitovanou edicí Vašeho ornamentu zdobeného různobarevnými krystaly 

Jste zájmový spolek, škola, sportovní či taneční klub? Posuňte vaší prezentaci na další úroveň. a nabídněte vašim fanouškům či absolventům zářivý ornament ve vašem stylu a barvách!

Pro bližší informace nás kontaktujete na info@so-nia.com

 

 

Toto jsou základní specifikace pro vaší představu:

  • Minimální množství: 200ks
  • Barvy podkladu: zlatá, stříbrná, černá, šedá (ostatní barvy na vyžádání)
  • Doba dodání: 1-2 měsíce (dle náročnosti návrhu)
  • Cenová kalkulace na vyžádání

Kontaktujte nás ještě dnes a nechte si vytvořit originální šperk na zakázku

Objevte ten pravý šperk

Stříbrný, zlatý nebo černý? Jaký si vyberete?