No posts were found for provided query parameters.

Doplněk, s nímž zazáříte!

T

oužíte na sebe upoutat pozornost a začnete si vybírat vhodné oblečení. Najednou ale zjistíte, že vašemu outfitu něco chybí, originální doplněk. Představujeme vám nalepovací černé šperky.

Víte, že černá barva šperků je symbolem vášně, smyslnosti a stability? Prozrazuje o vás, že jste sebevědomá žena, která ví, kam míří. Budí dojem respektu a jisté nedostupnosti, což je pro mnoho dobyvatelů srdcí lákavé. Tato nádherná kombinace elegance a luxusu zkrátka zaujme vaše okolí.

Amalfi
Květina
Květina

K čemu se hodí?

Ať již máte náladu provokovat, nebo být za vzor ctnosti, nalepovací černé šperky se hodí jak k rebelkám, tak k bohyním. Báječně vyniknou v kombinaci s oděvy v boho stylu, topy pastelových barev, sukněmi, ale třeba i jeansy. Velmi dobře též vypadají ve spojení s ležérním a sportovním stylem, ale také třeba v plavkách u vody. Navíc se nemusíte bát, že by se odlouply. Jsou totiž
voděodolné, odolné proti potu a hypoalergenní. I z tohoto důvodu si je oblíbilo mnoho slavných osobností.

Florence

Ariana Grande i jiní

Zdobit svoji kůži nalepovacími šperky začaly v roce 2014 na dovolené v Thajsku sestry Kardashianovy. Následovala je zpěvačka Ariana Grande, která si ornamenty ozdobila obličej v klipu Break Free. Téměř nezbytným doplňkem se tyto šperky staly pro modelku Chrissy Teigen, která uvedla, že již nikdy nechce nosit make-up. Herečku Vanessu Hudgens můžete s ozdobami spatřit na fotkách či ve volnočasových aktivitách a zpěvačku Selenu Gomez přímo při vystoupení na svých koncertech.

Není divu. Aplikace je snadná, nalepovací šperky dobře drží a navíc si jimi můžete ozdobit každou část svého těla, včetně vlasů, čímž vašemu účesu dodáte šmrnc

Havajská květina

A jaký černý šperk si vyberete Vy?

Objevte ten pravý šperk ještě dnes

Stříbrný, zlatý nebo černý? Jaký si vyberete?

Tam, kde se snoubí půvab s něhou, se rozplývá nejedno srdce, a tak jsme se rozhodli tyto dvě vlastnosti propojit. Inspirovali jsme se krásou léta Co z toho vzniklo? Nalepovací šperky s letními motivy, které zdůrazní, jak nádherná žena jste. Co myslíte, jaký jarní motiv by se hodil k vám?

Doprava ZDARMA při nákupu nad 1.000 Kč

X