so-nia.cz

BlogŘekly o nás

Řekly o nás

nepřehlédnutelné každý den

P

ři tvorbě našich šperků bylo záměrem, aby se staly součástí během všech vašich každodenních činností, ať již trávíte čas v práci, na večírku s přáteli či jdete s partnerem na večeři. Měly by nejen přilákat pohledy druhých, ale především potěšit vás samotnou, protože vy si to zasloužíte. V tomto blogu, bychom s vámi rádi sdíleli zkušenosti několika našich klientek a doufáme, že se nám náš záměr povedl ...

Moc doporučuji nebát se být vidět protože žijeme jen jednou

Srdcová záležitost

Lucie Junková

Manažerka logistiky

Šperky SO.nia Jewels je moje velká srdcová záležitost, je to jako s barevnými legínami, nestačí ti jen dvě barvy..

Šperky nosím moc ráda, miluju ornamenty a Krystaly. Šperky jsou přesně to co mám ráda, nosím je často a vždycky, když je nosím tak strhnou velkou pozornost a všichni se mě ptají co to je a odkud to mám  Nosím je kdykoliv mám chuť třeba do kanceláře, na tanec či jógu. Vyzkoušela jsem je i do vířivky a drží. Nejraději si je lepím na zápěstí, hřbet ruky, klíční kost a mám i krásné stříbrné ornamenty do vlasů. Nejraději mám ornament Lotosu a Pírka, Křídla jsou překrásná v černé barvě. Moje mamina 65 let má zlatá Pírka, která se jí moc hezky vyjímají na opálené ruce.

Miluju je opravdu! Jsou luxusní, žádné laciné tetování z drogerky, ale opravdu pevný, pružný a kvalitně zpracovaný materiál navrhnutý českou kráskou. Moc doporučuji nebát se být vidět protože žijeme jen jednou a šetřit si věci na zvláštní příležitosti nemá vůbec cenu. Nosím je kdykoliv se mi zachce, třeba i na kolo, ale až se budu vdávat, tak se polepím od hlavy po patu na to se těším.

Vypadá to perfektně a díky tomu vím, že neuniknu žádnému pohledu z přítomných

Do vlasů i do dekoltu

Kristina Soukupová

Account Operation

Nalepovací šperky se mi moc líbí, mám je moc ráda, je to úžasný a zajímavý doplněk. Líbí se mi hlavně to, že je mohu používat opakovaně a vždy na jiném místě na těle i ve vlasech. Kromě překrásných ornamentů mezi kterými se mi nejvíce líbí ornament vážky, mám moc oblíbené samostatné Krystaly. Nejraději mám šperky s duhovými krystaly, protože se hodí k jakékoliv barvě oblečení.

Je skvěle ze nalepovací šperky jsou v kombinaci stříbrné, zlaté a černé. Ja osobně ráda na běžné nošení nosím stříbrné a na zvláštní příležitosti zlaté. Šperky nosím spíše na těle, ale pokud se chystám na zvláštní příležitost, rozhodne využívám možnosti nalepeni šperků do vlasů. Vypadá to perfektně a díky tomu vím, že neuniknu žádnému pohledu z přítomných.

Ornamenty nejraději nosím v dekoltu, místo náušnic a v létě například na nártu a na rukou. Líbí se mi, že ačkoliv mám jakýkoliv výstřih, šperky si mohu nalepit kamkoliv a přizpůsobit je tak svému oblečení. Vyzkoušela jsem ornamenty při sportu, i ve vodě. A pokud pokožku předtím správně odmastím, nemusím se bát, že by mi šperk nedržel.

Nalepovací šperky bych rozhodne doporučila, jsou krásný a zajímavý doplněk a moc ráda jej dávám i jako dárek, protože jsou výjimečné. Každá žena se ráda cítí výjimečná.

Šperk bych doporučila každé ženě, která se chce cítit vyjímečně při každé příležitosti

Láska na první pohled

Ivana Procházková

Manažerka

Hned na první pohled jsem věděla, ze nějaký šperk “musím” mít. Všechny šperky jsou krásné, ale můj nejoblíbenější jsou andělská křídla ve stříbrné variantě. Povětšinou je umísťuji na kotník, ruku, lopatky a beru k společenským šatům ale i k vodě, kde vím, ze i po plavání v bazénu šperk stále drží, proto bych tento druh šperků doporučila každé ženě, která se chce cítit vyjímečně při každé příležitosti.

Šperk jsem testovala celý týden, takže vím, že vydrží: tréninky squashe, běhání, cvičení, sprchu i 4x denně

Sportovní zátěžový test

Lucie Luksová

Sportovní trenérka

Ze šperků So.nia Jewels jsem nadšená. Zatím vlastním jednu Kytičku a ještě se mi líbí motivy Křídel a Vážek. Mám moc ráda třpyt Krystalů

Nejraději teď nosím černý šperk a plánuji ho doplnit i stříbrným a zlatým, líbí se mi prostě všechny! 

Ornamenty si lepím zatím pouze na těle. Nejvíce asi v dekoltu a ráda bych zkusila kotník, možná rameno, případně obličej či vlasy. V létě nosím šperky hlavně k šatům, ale už se těším na zimu, kdy je nakombinuji k oblečení pro různé společenské příležitosti.

Svůj šperk jsem testovala celý týden, takže vím, že vydrží: tréninky squashe, běhání, cvičení, sprchu i 4x denně a pořád neuvěřitelně sedí. Šperky bych rozhodně doporučila protože je to něco, co Vám zvýrazní jiskru v oku a rozzáří úsměv, budete nepřehlédnutelná!

Zaručuji vám, že se šperky od SO.nia Jewels vás nikdo nepřehlédne!

Mate rádi změnu?

Michaela Vítková

Obchodní zástupce firmy Ringana (čerstvá bio kosmetika a doplňky stravy)

Oblíbila jsem si šperky SO.nia Jewels, jsou jedinečné a velmi praktické. V mém podnikání hodně cestuji a účastním se spousty večírků a banketů, a těmito šperky jsem vždy dobře vybavena. Líbí se mi pestrost a možnosti jaké mám. Podle střihu šatů si mohu tělové šperky přilepit na to správné místo. Také je super, že mohu šperk nosit na dekoltu, rameni, ruce nebo v létě na kotníku. Šperky nosím převážně k šatům nebo blůzkám, ale samozřejmě v létě, když mám náladu zazářit, tak nosím šperky u moře i k plavkám.

Šperky doporučuji vyzkoušet všem, co rádi zazáří, co mají rádi změnu, protože SO.nia Jewels nabízí různé barvy, odstíny a velikosti šperků. Jsou praktické, lehce se aplikují a během chvilky z vás udělají hvězdu večírku.

Tyto šperky vás rozhodně odliší od většiny a to se mi moc líbí!

Blyštivý detail

Pavla Jurečková

Podnikatelka

Šperky SO.nia Jewels mám ráda protože jsou nápadité a vkusné. Úplně nejraději mám jednoduchý samostatný Krystal a Štěstíčka.

Jako mnoho žen mám ráda vše co se blýská a nejvíce mi sedí spíše stříbrné varianty. Krystaly používám zatím jen na těle, zejména na obličeji, nebo ve výstřihu. Nosím je ke všemu protože jsem ráda extravagantní a dají šmrnc i civilnímu oblečení. Tyto šperky vás rozhodně odliší od většiny a to se mi moc líbí!

naše klientky doporučují

A jaký šperk si vyberete Vy?

Objevte ten pravý šperk ještě dnes

Stříbrný, zlatý nebo černý? Jaký si vyberete?

Napsat komentář

Doprava ZDARMA při nákupu nad 1.000 Kč

X