so-nia.cz

BlogLuxusní Krystaly

Luxusní Krystaly

Dolaďte svůj styl k dokonalosti

Z

těchto šperků můžete na svém účesu nebo kůži vytvořit nejrůznější působivé obrazce. Probuďte v sobě kreativitu. Tyto krásné krystaly se totiž velice snadno propojují se všemi kolekcemi SO.nia Jewels. Dolaďte svůj styl k dokonalosti.

Záleží tak jen na vaší náladě, fantazii a samozřejmě na tom, co chcete ukázat svému okolí. Toužíte působit jako kočka, která má vždy svoji hlavu nebo jako nenapravitelná romantička, jejíž srdce je plné lásky?

Jestliže se vaše okolí domnívá, že již nemůžete být více oslňující, mýlí se. Nalepovací krystaly SO.nia Jewels ostatní naprosto ohromí.

Verona & Krystaly
Krystaly
Krystaly PUNK & Krystaly velké

Buďte odvážná!

Na výběr máte hned z několika barev těchto šperků. Ke kancelářskému outfitu, vsadíte-li na netradičnost, se skvěle hodí světle modrá, růžová a zelená. K večerní róbě potom klasická krystalická, černá či zlatá. Barvy a styl si zvolte vždy podle toho, jak se cítíte. Budou odrazem vašeho nitra

Nalepovací Krystaly vypadají velmi dobře v kombinaci s boho, ležérním i elegantním stylem. Zaručenou pozornost na vás přitáhnou i při sportu, nebo při slunění se v plavkách. Kromě vlasů a paží je možné si tyto šperky nalepit místo náušnic na ušní lalůčky, obočí, rty či oční víčka, kde se stanou krásným doplňkem vašeho make-upu. Jejich oslnivý lesk a maximální třpyt také vynikne ve středu dekoltu. Právě k tomuto místu se nejvíce vztahují pohledy opačného pohlaví, s Krystaly to bude ještě častěji.

Víte, že...

Pro správnou péči doporučujeme Krystaly ráno nalepit a večer z kůže odlepit? Šperky SO.nia® BareSkin Jewels jsou vyrobeny ručně zde v České republice ze Swarovski krystalů. Ornamenty i lepidlo jsou atestovány dle norem Evropské unie a jsou zdravotně zcela nezávadné. Jsou tak vhodné i pro alergiky.

Krystaly PUNK

A k jakému tričku si vezmete Krystaly Rhinestones Vy?

Objevte ten pravý šperk ještě dnes

Stříbrný, zlatý nebo černý? Jaký si vyberete?

Napsat komentář

Doprava ZDARMA při nákupu nad 1.000 Kč

X