so-nia.cz

BlogLetní romance

Letní romance

nechte za sebe promluvit šperky

J

e přirozené, že léto ve všem živém probouzí ty nejhlubší city. Láskou v tomto ročním období dýchá vše okolo nás. Nestyďte se ji také vyjádřit. Nebojte se, slova k tomu nepotřebujete...

Naše netradičnost druhé přitahuje

Luxusní kolekce Hypnotize

První teplé dny umožňují vystavit naši pokožku slunci a dopřát jí tak slunečnou lázeň, jenž blahodárně působí na psychiku každého z nás. Pohledy druhých přiláká nejen odhalená a případně snědá kůže, ale především netradiční
šperky, jimiž můžeme naši pokožku působivě ozdobit. Něžné motivy ornamentů SO.nia Jewels nám umožňují projevit své pocity, něhu a lásku skrývající se hluboko v nás jiným způsobem než slovy. A víte, co se říká? Někdy slov není zapotřebí. To platí i v tomto případě.

 

Chystáte-li se na příjemný jarní podvečer se svým partnerem nebo s kamarádkou, či jste pozvaná na zahradní večírek, s nalepovacími šperky, jimiž si můžete ozdobit nárt, kotník, paže, ramena, dekolt, záda či vlasy, kde nádherně vyniknou ve vašem účesu, zaujmete. Vystupte z řady. Buďte jiná.

Přeji si...

Jestliže si přejete být oslnivá, se třpytem nalepovacích šperků se vám to splní. Nicméně pokud si přejete mnohem více, možná i to se může splnit. Vaše sny a přání se mohou stát skutečnosti s pírky, která jsou symbolem naděje, snů a tužeb. Fungují jako talisman a se silou vaší mysli mohou dokázat věci nevídané. Pakliže by se přece jen vaše přání nesplnilo, usměje se na vás štěstí třeba v jiné podobě. Kdo ví, zda vás neobdaruje úsměvem někdo osudový? Pírka vám pomohou.

Pírka

Víte, v jakých oděvech s těmito nalepovacími šperky zajisté vyniknete?

Nejlépe uděláte, oblečete-li si letní šaty. Tato kombinace vás promění v Afroditu. Velmi dobře se ale vyjímají i s elegantními pouzdrovými a večerními šaty či sukněmi. Potrpíte-li si na sportovnější styl, kombinujte je s šortkami či jeansy s topy a tričky nejlépe bílé barvy, ale není to nutností. Ornamenty nádherně vyniknou zvláště ve svatebních šatech, pírka poté v plavkách.

K detailům těchto šperků

Oba prezentované šperky v tomto článku jsou vyrobeny zde, v České republice z nejlepších krystalů na světě na kvalitním podkladu. U ornamentu Verona máte na výběr ze stříbrného, zlatého či černého podkladu, u pírek potom ze stříbrného a zlatého podkladu. Šperky jsou voděodolné a odolné proti potu. Lepivá báze i ornamenty jsou testovány dle norem Evropské unie, zdravotně jsou zcela nezávadné. Hodí se tak i pro alergiky.

3 Křížky & Krystaly

Buďte okouzlující s jemností Kolibříka

Objevte ten pravý šperk ještě dnes

Stříbrný, zlatý nebo černý? Jaký si vyberete?

Napsat komentář

Doprava ZDARMA při nákupu nad 1.000 Kč

X