so-nia.cz

BlogJak na to

Jak na to

17 důležitých otázek okolo šperků SO.nia Jewels: Vy se ptáte, my odpovídáme

T

oužíte mít atypický šperk, který přivábí pohledy druhých? Značka SO.nia Jewels přesně takové nabízí. Prozradíme vám k nim vše, co by vás mohlo zajímat.

Lehce a jednoduše. Vyzkoušejte aplikaci šperků SO.nia Jewels

1. Jsou šperky vhodné pro alergiky?

Ano, nalepovací šperky české návrhářky Sonii Hlaváčkové jsou hypoalergenní a pro vaše zdraví tak naprosto nezávadné. Testovány jsou dle přísných norem Evropské unie. Jejich používání se tedy nemusíte vůbec bát. Šperky není vhodné aplikovat na poraněnou či podrážděnou pokožku. osudový? Pírka vám pomohou.

2. Šperk jsem si pořídila. Jak ho nyní mohu vyjmout z krabičky?

Jednoduše. Jemně vyjměte samolepicí ornament z podkladové fólie. Tu nevyhazujte. Budete ji potřebovat pro uložení nalepovacího šperku k následnému opakovanému použití.

Zářivá a přitom jemná s ornamentem Květiny

Květina

3. Jak jej mám nalepit na pokožku / do vlasů?

Jakmile si zvolíte místo, kam šperk budete chtít umístit, ujistěte se, že kůže je v daném místě odmaštěná, suchá a čistá. Hodláte-li šperk aplikovat do vlasů, ujistěte se, že jsou čisté a suché. Vlasy následně uhlaďte, zafixujte lakem na vlasy pro ochranu a poté opatrně nalepte šperk. Šperk neaplikujte do vlasů, pakliže jsou ošetřeny stylingovými přípravky na bázi oleje.

4. Pořídila jsem si šperky (krystaly) z kolekce Beauty, ale nelepí. Jak je mohu nalepit na svoji pokožku?

Jednotlivé krystaly vskutku nejsou samolepicí. Je proto nutné použít lepivou bázi na kůži a vlasy SO.nia Body and Hair Adhesive Gloss. Malé množství této báze aplikujte na místo (vlasy, kůže), kam hodláte umístit šperk / krystal a ten ihned přilepte.

5. Jak dlouho musím počkat, než lepivá báze zaschne?

Lepivá báze zasychá přibližně 2 minuty.

Každý den krásná a jedinečná se šperky SO.nia Jewels

6. Jak dlouho vydrží nalepovací šperky na mé pokožce?

Jak dlouho šperky zůstanou na vaší pokožce záleží na tom, na jakém místě na těle budou umístěny a jaké aktivitě se budete věnovat. Umístíte-li je například do dekoltu, kde dochází k minimálnímu napínání pokožky, vydrží vám déle. Na hřbetu ruky poté naopak kratší dobu, neboť více dochází k mechanickému oděru a jsou vystaveny vodě či napínání pokožky.

Důležité je také před aplikací šperku svoji pokožku odmastit a vysušit. Obecně platí, že čím větší je ornament, tím větší lepicí plochu má, a tak déle vydrží. U větších ornamentů to je tedy při každém jednotlivém nalepení 3-7 dní, u krystalů poté 1-2 dny.

Štěstíčka

Rozzářete svůj den s ornamenty Štěstíček

7. Jak šperky ze své pokožky / vlasů opět odstraním?

Opatrně je sejměte. Nikdy ne za krystaly. Vždy jen za podkladovou část. Zbytky lepivého lesku z pokožky odstraňte buď mýdlem, nebo olejovým odličovačem. Jestliže jste šperk aplikovala do vlasů, umyjte si je šamponem a následně kondicionérem. Místo, kde byl šperk aplikovaný umyjte důkladněji. Po umytí následně vlasy rozčesejte jemným hřebenem.

8. Jak mám o šperk pečovat a přichystat jej k opakovanému použití?

Šperk po sejmutí z pokožky či vlasů opět nalepte na podkladovou fólii, abyste si jej tak připravila na příště. Jestliže jsou šperky znečištěné, je možné je velice opatrně a krátce umýt mýdlem s vlažnou vodou. Nechte je poté volně uschnout na podkladové fólii. Nenechte na šperky dlouho působit vodu, aby nedošlo k jejich poničení. Skladujte je v tmavém a suchém prostředí. Nevystavujte je přímému slunečnímu záření a teplotám pod 6 °C a nad 28 °C.

9. Potřebuji k opakovanému použití lepivou bázi SO.nia Body and Hair Adhesive Gloss?

Ano, potřebujete. Před každou další aplikací je třeba zadní stranu šperku potřít lepivou bází, aby šperk opravdu dobře držel.

Objevte podmanivou krásu a jemnost šperku Květiny

10. Jsou nalepovací šperky SO.nia Jewels voděodolné?

Ano, jsou. Můžete tak s nimi zapůsobit v plavkách na pláži nebo třeba u bazénu. Jen je nevystavujte prudkému proudu vody. Aby šperky na vaší pokožce vydržely co možná nejdéle, vyhněte se také hrubému mechanickému oděru, zvláště je-li vaše pokožka mokrá. Protože jsou zároveň i potu odolné, můžete s těmito šperky i sportovat.

11. Jsou tyto nalepovací šperky opravdu kvalitní?

Ano. Jsou vyrobeny jen z nejkvalitnějších materiálů a nejlepších krystalů, zde v České republice, ručně.

12. Kam všude mohu nalepovací šperky SO.nia Jewels aplikovat?

Na těle se nejvíce vyjímají v dekoltu, na ramenou, pažích, zádech, stehnech, kotnících, ale i na hřbetě ruky. Krystaly z kolekce Beauty si můžete ozdobit i ušní lalůčky (ocení zejména ženy, které nemají náušnice nebo by rády k náušnicím přidaly ještě jeden šperk) a obličej, což vypadá k makeupu velmi dobře.

Květina

Se šperky od Sonii Hlaváčkové můžete ale dodat netradiční vzhled i své kabelce, mobilnímu telefonu, notebooku, interiéru auta, skleničkám a jiným bytovým doplňkům s hladkým povrchem. Jen mějte na paměti, že pro aplikaci šperků na oděv je potřeba použít lepidlo na textil či kůži.

Buďte okouzlující s jemností ornamentu Kolibříka

13. Mohu si šperk vzít jen na jeden den, kupříkladu na speciální událost?

Samozřejmě. Krystaly můžete aplikovat ráno a večer si je opět sejmete z kůže, nebo je možné je mít jen několik hodin a následně je uložit. Pro prodloužení jejich životnosti doporučujeme je vždy večer odlepit.

14. Na jaké příležitosti se šperky hodí?

Na jakoukoliv. Záleží na vás a vaší náladě, jak chcete působit. Můžete je využít při firemním večírku, na procházku s kamarádkou, po městě, při posezení s přáteli, na večeří s protějškem, při intimních chvilkách nebo třeba na ples či svatbu.

15. Mohu si nechat šperk zaslat?

Ano, můžete. Kompletní nabídku šperků naleznete exkluzivně na www.so-nia.cz. Zde naleznete pouze originály těchto ornamentů. Šperky zasíláme na výdejní místa Zásilkovny či až na Vámi zadanou adresu

16. Můžete mně šperk zaslat do zahraničí?

Ano. Šperk vám rádi zašleme i do zahraničí. 

17. Nejsem si jistá, který šperk se ke mně hodí. Můžete mi poradit?

Jsme tu pro vás. V případě jakýchkoliv dotazů nebo pokud potřebujete poradit s výběrem šperků, se neváhejte obrátit v čase 8:00-17:00 od pondělí do pátku na e-mail: info@so-nia.com nebo na číslo +420 734 123 885, kde vám s milým přístupem a ochotou pomůžeme.

Objevte ten pravý šperk ještě dnes

Stříbrný, zlatý nebo černý? Jaký si vyberete?

Napsat komentář

Doprava ZDARMA při nákupu nad 1.000 Kč

X